İlhan Ören

İlhan Ören

Genel Koordinatör
İlhan Ören

Genel Koordinatör

1983 Çanakkale doğumludur. 2001 yılında üniversite sebebiyle ve hatta bahanesiyle İstanbul’a yerleşir.

Elektrik ve İşletme üzerine iki ayrı üniversite bitirmesine rağmen bitirdiği bölümlerden uzak hayallerde kalır. Dağcılık, kaya tırmanışı, dalış, tur bisikleti, yelken, motosiklet gibi pek çok extreme spora olan ilgisini kariyeriyle birleştirme noktasında Teamworks Outdoor firmasına hayat vereli 17 sene oldu. O günden bu güne sıra dışı ekibiyle birlikte “Yaşayarak Öğrenme” alanında hizmet vermekte, katılımcıların takımlar halinde sınırlarını zorladıkları uygulamalarla kurumsal çözüm ortaklığı sunmaktadır.

30’un üstünde yurtdışı, 50’nin üstünde de yurtiçi seyahat deneyimi ve tur bisikletinde tamamladığı 7 ülke bulunmaktadır. Extreme sporlara ilgisi başta olmak üzere ayrıca doğa sporları tutkunudur. 12 yıllık evliliğinin son 5 yılında aldığı baba sıfatıyla kızları Buğday ve Yağmur tarafından yeniden doğar.

İstanbul’a fena kaptırdığı elinin yerini kolu almadan 2017 yazında memleketi Çanakkale’ye dönmüş, mevcut tecrübe ve kazanımlarını şehri ile paylaşabileceği proje çalışmalarına başlamıştır.