Nuri Kayserilioğlu

Nuri Kayserilioğlu

Aktivite Koordinatörü
Nuri Kayserilioğlu

Aktivite Koordinatörü

1989 Konya doğumlu olan Nuri, 2007 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde okumak üzere İstanbul’a yerleşmiştir. İktisat lisans eğitimini tamamlamasının ardından “Sürdürülebilir Bölgesel Kalkınma” alanında yüksek lisans eğitimi almak üzere 2013-2015 yılları arasında İtalya, Belçika ve Fransa’da yaşamıştır.

Lise yıllarından beri hayatının her zaman çok büyük bir parçasını oluşturan dağcılık, kaya tırmanışı, slackline, bisiklet gibi profesyonel olarak uğraştığı doğa sporlarının kendisine kazandırdığı tecrübe ve edinimleri iş hayatıyla birleştirme kararı alarak 2011 itibariyle Teamworks Outdoor bünyesine dahil olmuştur. Aktif olarak yaşayarak öğrenme programları, doğa sporları ve iple erişim alanlarında uzmanlık ve eğitmenlik yapmaktadır.

Hem eğitim, hem de iş hayatı boyunca doğada olmayı şehir hayatının karmaşasına tercih etmiştir. Açık havada aktif olarak geçirilen zamanın doğru yönlendirmeler sayesinde herkes için çok daha verimli ve kaliteli olduğuna inandığı için doğayla temas halinde olan farkındalık yaratıcı projelerde yer almaktadır.